IPhone Teknik Servis Hizmetleri

En iyi teknoloji için, en profesyonel servis.

Iphone Servisi olarak 2007 yılından bu yana Apple ürünlerine (iPhone, iPad) profesyonel servis hizmeti sağlamaktayız. Servisimiz gelişen teknoloji ve günümüz koşullarını dikkate alarak hizmetimizi daha hızlı, kurumsal ve güvenilir yapmak için çalışmaktadır.

Firmamızda cihazlarınızı online sistemimizle takip edebilir, yapılan işlemleri kontrol edebilirsiniz. Zaman kazanmanız adına anlaşmalı moto kurye ekiplerimizle cihazlarınızı tamir ve bakım için adresinizden alabilir ve istediğiniz adrese teslim edebiliriz.

Bordo Teknik Servis; teknoloji odaklı hizmeti ile kronik arızalarınızda sizlere minumum saatlerde çözümler sunmaktadır. Başta; ekran değişimleri, şarj soket değişimleri, mikrofon/kulaklık değişimleri, yazılım çözümleri olmak üzere birçok arızanızı ortalama 2 saat gibi kısa bir sürede sonuçladırmaktadır.

iPhone Servis hizmetimizi profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Cihazlarınızı servis formu karşılığı servisimize bırakıp detaylı işlem dökümü bilgisi ile yine formla teslim almaktasınız.

Sitemizde yer alan logolar ilgili markaların tescilli logolarıdır, firmamız markaların özel servisliğini yapmaktadır.