iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişim Servis Hizmeti

iPhone 6 Plus şarj soketi tümleşik bir parçadır. Şarj soketi, mikrofon ve kulaklık girişi ile beraberdir. iPhone 6 Plus şarj soketi değişimi yapıldığı zaman bu 3 parça değişmektedir. iPhone 6 Plus şarj soketi genellikle; yan sanayi şarj aletleri ile şarj etme, arabada şarj etme, sıvı teması, ani elektrik akımları, elektrik kesintileri ile arızalanmaktadır. Bu gibi durumlarda cihazın serviste işleme girmesi gerekmektedir. Bazı nadir durumlarda ise parça arızalı değildir sadece temizlenmesi gerekmektedir.

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişim Servis Süresi

Servisimizde iPhone 6 Plus Şarj Soket Değişim işlemi ortalama 60 dakika sürmektedir. Servimizde ürününüzün işleminin bitmesini bekleyerek teslim alabilirsiniz.

Kargo ve Motor Kurye Hizmetlerimiz

Kurye sistemiyle cihazlarınız adresinizden iki saat içerisinde motorlu kurye ile servis formu verilerek teslim alınır, arızanız giderildikten sonra tekrar size teslim edilir.

Türkiye'nin her bölgesinden tarafımıza kargo ile gönderdiğiniz cihazların arıza tespiti yapıldıktan sonra sizlere verilen bilgi ve onayınız sonrasında arıza giderilerek tarafınıza gönderilmektedir.
Yurtiçi Kargo müşteri numaramız : 297 796 315 - Yurtiçi Kargo şubelerinden bu müşteri numarasıyla cihazlarınızı bize gönderebilirsiniz.

« iPhone 6 Plus On/Off (Açma-Kapama) Tuşu Değişimi

Sitemizde yer alan logolar ilgili markaların tescilli logolarıdır, firmamız markaların özel servisliğini yapmaktadır.