iPhone 6 Plus Ekran Değişim Servis Hizmeti

Cihazınınız; baskı, darbe, çarpma ve sıvı teması gibi durumlarında iPhone 6 Plus ekran hasarı ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda iPhone 6 Plus LCD paneli değişmektedir. Ürününüzde bulunan ve ön cam, dokunmatik panel ve LCD ekran paneli tümleşik parçalardır ve beraber değişmektedir.

Bazı arızalarda iPhone 6 Plus ön cam hasar görmez fakat görüntü gelmemektedir. Bu gibi arızalarda da yine aynı şekilde LCD panel değişmektedir. iPhone 6 Plus Dokunmatik panelinizin sağlam olduğu ancak ön camın kırıldığı durumlarda da yine aynı şekilde iPhone 6 Plus LCD panel değişimi yapılmaktadır, sadece cam değişimi işlemi yapılması cihazınız için sağlıklı bir çözüm değildir.

iPhone 6 Plus Ekran Değişim Servis Süresi

Servisimizde iPhone 6 Plus LCD ekran değişimi işlemi ortalama 120 dakika sürmektedir. Servimizde ürününüzün işleminin bitmesini bekleyerek teslim alabilirsiniz.

Kargo ve Motor Kurye Hizmetlerimiz

Kurye sistemiyle cihazlarınız adresinizden iki saat içerisinde motorlu kurye ile servis formu verilerek teslim alınır, arızanız giderildikten sonra tekrar size teslim edilir.
Türkiye'nin her bölgesinden tarafımıza kargo ile gönderdiğiniz cihazların arıza tespiti yapıldıktan sonra sizlere verilen bilgi ve onayınız sonrasında arıza giderilerek tarafınıza gönderilmektedir.

Yurtiçi Kargo müşteri numaramız : 297 796 315 - Yurtiçi Kargo şubelerinden bu müşteri numarasıyla cihazlarınızı bize gönderebilirsiniz.

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi – iPhone 6 Plus LCD Değişimi – iPhone Ön Cam Değişimi

« iPhone 6 Plus Kasa Değişimi iPhone 6 Plus Hoparlör Değişimi »

Sitemizde yer alan logolar ilgili markaların tescilli logolarıdır, firmamız markaların özel servisliğini yapmaktadır.