iPhone 6 Plus Arka Kamera Değişim Servis Hizmeti

iPhone 6 Plus'ın 8 megapiksellik iSight kamerası, 1080p video yakalama özelliğine sahip. Yeni cihaz saniyede 30 ve 60 kare hızlarında video yakalayabiliyor. Ağır çekim özelliğinde ise saniyedeki kare hızı 240'a kadar yükseliyor. Cihazınızın bu özelliklerden birini ya da birkaçını yapmadığını düşünüyorsanız, kamera açıldığında donma, siyah ekran veriyorsa servise getirip iPhone 6 Plus cihazınızın arka kamerasını değiştirmeniz gerekmektedir.

iPhone 6 Plus Arka Kamera Değişim Servis Süresi

Servisimizde iPhone 6 Plus Arka Kamera Değişim işlemi ortalama 60 dakika sürmektedir. Servimizde ürününüzün işleminin bitmesini bekleyerek teslim alabilirsiniz.

Kargo ve Motor Kurye Hizmetlerimiz

Kurye sistemiyle cihazlarınız adresinizden iki saat içerisinde motorlu kurye ile servis formu verilerek teslim alınır, arızanız giderildikten sonra tekrar size teslim edilir.
Türkiye'nin her bölgesinden tarafımıza kargo ile gönderdiğiniz cihazların arıza tespiti yapıldıktan sonra sizlere verilen bilgi ve onayınız sonrasında arıza giderilerek tarafınıza gönderilmektedir.
Yurtiçi Kargo müşteri numaramız : 297 796 315 - Yurtiçi Kargo şubelerinden bu müşteri numarasıyla cihazlarınızı bize gönderebilirsiniz.

« iPhone 6 Plus İç Kulaklık / Ahize Değişimi iPhone 6 Plus Kasa Değişimi »

Sitemizde yer alan logolar ilgili markaların tescilli logolarıdır, firmamız markaların özel servisliğini yapmaktadır.