iPhone X Ekran Değişim Servis Hizmeti

iPhone X ekran; Retina HD ekran ve IPS teknolojisine sahiptir. Bu teknolojinin en belirgin özelliği LCD panelin dışarıdan bir etkene maruz kalmadığı sürece arızalanmamasıdır.
iPhone X LCD Ekran Paneli; baskı, darbe, çarpma ve sıvı teması gibi durumlarda; ekran kararması, dokunmatik sorunları, siyah mürekkep hataları, görüntü yok pronlemleri ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda iPhone X LCD paneli değişmektedir. Ürününüzde bulunan ve Ön Cam, dokunmatik panel ve LCD ekran paneli tümleşik parçalardır ve beraber değişmektedir.
Bazı arızalarda iPhone X Ön Cam hasar görmez fakat görüntü gelmemektedir. Bu gibi arızalarda da yine aynı şekilde LCD panel değişmektedir. iPhone X Dokunmatik panelinizin sağlam olduğu ancak ön camın kırıldığı durumlarda da yine aynı şekilde iPhone X Ekran değişimi yapılmaktadır.

iPhone X Ekran Değişim Servis Süresi

Servisimizde iPhone X Ekran Değişim işlemi ortalama 120 dakika sürmektedir. Servimizde ürününüzün işleminin bitmesini bekleyerek teslim alabilirsiniz.

Kargo ve Motor Kurye Hizmetlerimiz

Kurye sistemiyle cihazlarınız adresinizden iki saat içerisinde motorlu kurye ile servis formu verilerek teslim alınır, arızanız giderildikten sonra tekrar size teslim edilir.

Türkiye'nin her bölgesinden tarafımıza kargo ile gönderdiğiniz cihazların arıza tespiti yapıldıktan sonra sizlere verilen bilgi ve onayınız sonrasında arıza giderilerek tarafınıza gönderilmektedir.
Yurtiçi Kargo müşteri numaramız : 297 796 315 - Yurtiçi Kargo şubelerinden bu müşteri numarasıyla cihazlarınızı bize gönderebilirsiniz.

« iPhone X Ön Kamera Değişimi

Sitemizde yer alan logolar ilgili markaların tescilli logolarıdır, firmamız markaların özel servisliğini yapmaktadır.