iPhone X Batarya Değişim Servis Hizmeti

Şarj edilebilir tüm bataryalar kullanım ömrünü doldurduğunda değiştirilmesi gerekir. Batarya ömrü değişkendir. Kullanım şekliniz, ayarlarınız, şarj etme alışkanlığınıza göre ortaya çıkar. Bataryanızı gün geçtikçe daha kısa aralıklarla şarj etme ihtiyacı hissediyorsanız, ani batarya boşalmaları meydana geliyorsa bataryanızı servise getirmenizin zamanı gelmiş demektedir. iPhone X bataryası; doldurulabilir lityum iyon polimer batarya olarak üretilmiştir ve bu bataryalar diğer bataryalara oranla daha hafif ve daha hızlı şarj edilebilmektedir.

iPhone X Batarya Değişim Servis Süresi

Servisimizde iPhone X Batarya Değişim işlemi ortalama 30 dakika sürmektedir. Servimizde ürününüzün işleminin bitmesini bekleyerek teslim alabilirsiniz.

Kargo ve Motor Kurye Hizmetlerimiz

Kurye sistemiyle cihazlarınız adresinizden iki saat içerisinde motorlu kurye ile servis formu verilerek teslim alınır, arızanız giderildikten sonra tekrar size teslim edilir.
Türkiye'nin her bölgesinden tarafımıza kargo ile gönderdiğiniz cihazların arıza tespiti yapıldıktan sonra sizlere verilen bilgi ve onayınız sonrasında arıza giderilerek tarafınıza gönderilmektedir.
Yurtiçi Kargo müşteri numaramız : 297 796 315 - Yurtiçi Kargo şubelerinden bu müşteri numarasıyla cihazlarınızı bize gönderebilirsiniz.

 

« iPhone X Arka Kapak / Kasa Değişimi iPhone X Hoparlör Değişimi »

Sitemizde yer alan logolar ilgili markaların tescilli logolarıdır, firmamız markaların özel servisliğini yapmaktadır.