iPhone X Hoparlör Değişim Servis Hizmeti

iPhone X cihazınızın hoparlör verimliliğinde bir değişiklik hissederseniz servise başvurmanız önerilmektedir. Bu parça genellikle sıvı teması, darbe ya da yoğun kullanımda arızalanmaktadır. Bu gibi durumlarda servisimizde değişimini yaptırabilirsiniz. Bazı durumlarda tozlanma verimliliğe engel olmaktadır ve temizlik sonrası eski verimliliğine kavuşmaktadır.

iPhone X Hoparlör Değişim Servis Süresi

Servisimizde iPhone X Hoparlör Değişim işlemi ortalama 60 dakika sürmektedir. Servimizde ürününüzün işleminin bitmesini bekleyerek teslim alabilirsiniz.

Kargo ve Motor Kurye Hizmetlerimiz

Kurye sistemiyle cihazlarınız adresinizden iki saat içerisinde motorlu kurye ile servis formu verilerek teslim alınır, arızanız giderildikten sonra tekrar size teslim edilir.

Türkiye'nin her bölgesinden tarafımıza kargo ile gönderdiğiniz cihazların arıza tespiti yapıldıktan sonra sizlere verilen bilgi ve onayınız sonrasında arıza giderilerek tarafınıza gönderilmektedir.
Yurtiçi Kargo müşteri numaramız : 297 796 315 - Yurtiçi Kargo şubelerinden bu müşteri numarasıyla cihazlarınızı bize gönderebilirsiniz.

« iPhone X Batarya Değişimi iPhone X Kulaklık Soket Değişimi »

Sitemizde yer alan logolar ilgili markaların tescilli logolarıdır, firmamız markaların özel servisliğini yapmaktadır.