iPhone X Kulaklık Soket Değişim Servis Hizmeti

iPhone X kulaklık soket tümleşik bir parçadır. Şarj soketi, mikrofon ve kulaklık soketi ile beraberdir. iPhone X kulaklık soket değişimi yapıldığı zaman bu 3 parça değişmektedir. Özellikle iPhone X kulaklık oturmuyor, iPhone X kulaklıktan biri çalışmıyor, iphone X kulaklıktan çıkmıyor gibi durumlarda iPhone X Kulaklık soketinin değişmesi gerekmektedir.

iPhone X Kulaklık Soket Değişim Servis Süresi

Servisimizde iPhone X Kulaklık Soket Değişim işlemi ortalama 60 dakika sürmektedir. Servimizde ürününüzün işleminin bitmesini bekleyerek teslim alabilirsiniz.

Kargo ve Motor Kurye Hizmetlerimiz

Kurye sistemiyle cihazlarınız adresinizden iki saat içerisinde motorlu kurye ile servis formu verilerek teslim alınır, arızanız giderildikten sonra tekrar size teslim edilir.
Türkiye'nin her bölgesinden tarafımıza kargo ile gönderdiğiniz cihazların arıza tespiti yapıldıktan sonra sizlere verilen bilgi ve onayınız sonrasında arıza giderilerek tarafınıza gönderilmektedir.
Yurtiçi Kargo müşteri numaramız : 297 796 315 - Yurtiçi Kargo şubelerinden bu müşteri numarasıyla cihazlarınızı bize gönderebilirsiniz.

« iPhone X Hoparlör Değişimi iPhone X On/Off - Açma Kapama Tuşu Değişimi »

Sitemizde yer alan logolar ilgili markaların tescilli logolarıdır, firmamız markaların özel servisliğini yapmaktadır.