iPhone X On/Off Tuşu Değişim Servis Hizmeti

iPhone X on/off tuşu, sık arızalanan parçalardan biridir. On/Off tuşu, ses açma-kapama tuşu ve titreşim tuşunun bağlı olduğu filmdir. Bu parça genellikle; darbe, sıvı teması ve kullanıma bağlı olarak hasar almaktadır. iPhone X on/off tuş arızalarından alt film değişmektedir. iPhone X On/Off tuşu değişimi sırasında bu üç parçada değişmektedir. Bazı nadir durumlarda ise parça arıza değildir sadece temizlenmesi gerekmektedir.

iPhone X Batarya Değişim Servis Süresi

Servisimizde iPhone X On/Off Tuşu Değişim işlemi ortalama 120 dakika sürmektedir. Servimizde ürününüzün işleminin bitmesini bekleyerek teslim alabilirsiniz.

Kargo ve Motor Kurye Hizmetlerimiz

Kurye sistemiyle cihazlarınız adresinizden iki saat içerisinde motorlu kurye ile servis formu verilerek teslim alınır, arızanız giderildikten sonra tekrar size teslim edilir.
Türkiye'nin her bölgesinden tarafımıza kargo ile gönderdiğiniz cihazların arıza tespiti yapıldıktan sonra sizlere verilen bilgi ve onayınız sonrasında arıza giderilerek tarafınıza gönderilmektedir.
Yurtiçi Kargo müşteri numaramız : 297 796 315 - Yurtiçi Kargo şubelerinden bu müşteri numarasıyla cihazlarınızı bize gönderebilirsiniz.

« iPhone X Kulaklık Soket Değişimi iPhone X Ön Kamera Değişimi »

Sitemizde yer alan logolar ilgili markaların tescilli logolarıdır, firmamız markaların özel servisliğini yapmaktadır.